JESTEŚ W DOBRYCH RĘKACH

KATERING

W życiu zdarzają się niepowtarzalne chwile oraz ważne wydarzenia wymagające odpowiedniej oprawy. Zadbamy o to, aby uroczystość wywarła niezapomniane wrażenie na Państwa gościach. Wspólnie z Państwem ułożymy menu dobierając z naszej kuchni ulubione Państwa potrawy, które najlepiej wpiszą się w charakter spotkania.

W dowolnym miejscu i o każdej porze. Od uroczystego bankietu, poprzez firmowe spotkanie, aż po wieczorną galę, od pomysłu do realizacji – gwarantujemy pełną satysfakcję! Jakość, kreatywność oraz elastyczność w połączeniu z przyjazną i profesjonalną obsługą to tajemnica naszego sukcesu.

Casablanca Bistro pomaga w zorganizowaniu świąt rodzinnych i towarzyskich. Profesjonalnie przygotujemy każdą uroczystość: chrzciny, komunie, wieczór panieński lub kawalerski, wesele, urodziny, imieniny, rocznice, jubileusze. Imprezę możemy zorganizować w Państwa domu, ogrodzie, wynajętej sali, w naszym lokalu lub w każdym innym wskazanym przez Państwa miejscu.

Ofertę wraz ze szczegółową kalkulacją, sporządzamy zgodnie z zamówieniem, indywidualnie dla każdego klienta.

Nasze propozycje cateringowe obejmują również dostawy smacznych obiadów domowych, posiłków regeneracyjnych do firm, biur, instytucji, a także odbiorców prywatnych.

Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego – szczegóły w zakładce KONTAKT.

Gwarantujemy pełną satysfakcję!